Başarsoft Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi olarak web sitemizi ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiş bulunmaktayız. Bu nedenle, web sitemizi kullanırken kullanıcılara ilişkin ne tür bilgilerin tarafımızca alındığını, bunların nasıl kullanıldığını ve korunduğunu açıklamak amacıyla gizlilik politikamız belirlenmiştir. Bu gizlilik politikası çerçevesinde bilgilerinizin tarafınızca nasıl denetlenebileceği ve gerektiğinde tarafımıza başvurarak bu bilgilerin silinmesini, anonimleştirilmesini nasıl sağlayabileceğiniz belirtilmektedir. Söz konusu bilgilerin, mevcut ve geçerli olan veri koruma düzenlemelerine uygun olarak işlenmesi ve kullanılması için gerekli olan her türlü işlem tarafımızca gerçekleştirilecektir.

Kişisel bilgilerin toplanması, kullanımı ve işlenmesi:

Kişilere ait bilgilerin edinilmesi, kişilerin, kendi istemiyle bilgi girmesi ya da   açıkça muvafakat vermesi halinde mümkündür. Kişilerin kendi isteği ile verdiği bilgilerin, yasada öngörülen veya ziyaretçinin muvafakat beyannamesinde belirtilen sınırlamalar dahilinde kullanacağını, işleme tabi tutulacağını veya aktarılacağını taahhüt ederiz. Söz konusu kişisel bilgilerinin üçüncü kişilere aktarımı, sadece adli ya da idari mercilerce öngörülmesi halinde söz konusu olacaktır. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, sistem yönetimi, istatistik ve “back up” uygulamalarının gerektirdiği bazı bilgiler sunucularımızda otomatik olarak depolanacaktır. Bu veriler; Internet servis sağlayıcınızın ismi, bazı durumlarda IP adresiniz, web gezgini yazılımınızın versiyonu, erişim sağlanan bilgisayarın işletim sistemi, bize yönlendiren websitesi, sitemizdeyken ziyaret ettiğiniz diğer siteler ve sitemizi bulmak için kullandığınız arama sözcükleri gibi verilerdir. Bu tür veriler, sizin hakkınızda bazı sonuçlar çıkarılmasını sağlar ama hiçbir kişisel bilgi bu çerçevede kullanılmayacaktır. Bu tür kişiye özel veriler sadece anonimleştirilerek kullanılabilir.

Güvenlik

Tarafınıza ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktayız. Bu bilgilerin korunması için gerekli tüm önlemler tarafımızca alınmaktadır.

Talepleriniz ve sorularınız

Depolanan bilgiler, yasal veya sözleşmesel saklama süresi sona erdiğinde veya artık gereksinim kalmaması halinde tarafımızca silinecektir. Tarafınız da size ait bilgilerin silinmesini talep edebilir veya istediğiniz zaman kişisel bilgilerinizin kullanım ya da işleme tabi tutulmasına dair muvakatinizi de geri çekebilirsiniz. Bu ve kişisel bilgileriniz ile ilgili benzer durumlarda elektronik posta yoluyla veri koruma sorumlusu Hüseyin BAYATLI’ya, Ehlibeyt Mh. Ceyhun Atıf Kansu Cd. No:114 Bayraktar Center A Blok Kat:12 No:41 Balgat/Çankaya – ANKARA (huseyin.bayatli@basarsoft.com.tr)’den temasa geçebilirsiniz.